Vítajte u mňa na stránke‚ prajem všetko dobré ...

Veľká Rodina

 

Rodinka...

 

Moja hlavná rodina sa skladá z mojich ľudí, ktorých volám RODINKA ÚŽASNÝCH . . . .

Na prvom, prvučkom mieste u mňa je Moja maminka Alexandra - má 20 (35 rokov,ale nikomu ani slovo ) a je pre mňa najdôležitejší človek v živote. Sme spolu 24 hodín a Vo všetkom má vie pochopiť a veľmi je citlivá . . . Je mojou mamkou, ale aj priateľkou,otcom,sestrou... proste všetkým ,,Môj Život" !To všetko zase pre ňu znamenám JA ! 

Maminka je človek ,ktorý pre mňa veľa robí ...Stará sa o mňa, cvičí so mnou, učí sa so mnou,zháňa mi sponzorov na vecí za ktoré musí doplácať a vybaví aj nemožné len aby som mala to čo potrebujem. Napríklad mi vybavila vírivnu vaňu od RIHA, vybavila mi doplatok do vozíka, v ktorom ma môže aj polohovať kvôli chrbtici, vybavila mi auto cez štát a prestavbu bytu na bezbárierovú aby som mohla na vozíku behať aj po byte,vybavila stroj nacvičenie,stacionárny bicykel,beh pre mňa a veľa veľa iných vecí ...  viem, že na niektoré veci mám nárok ale v našom štáte nie je nič zadarmo ... Všetko dopláca a zháňa .... učí ma samostatnosti, čo je a čo nie je správne ,učí ma aká by som mala byť a ako sa treba správať,dávať úctu a že menej je viac, nikdy mi nedá pocítiť, že som iná, že všetci sú si rovní.

Ale nie to stále ružové a nie stále je všetko ako by sme chceli.Aj ja viem nazlostiť,urobiť dusno a potrápiť správaním a v mojom veku už aj lenivosť a presvedčenie, že už mi nič a nikto nepomôže, smútok a beznádej.Toto moja maminka na mne neznáša no stále ma podporí a ideme ďalej.

Nie sme chudobné ... práve napoak ... veľmi bohaté ... MÁME JEDNA - DRUHÚ.

Naše životné krédo,,AK TY,TAK AJ JA !,,


 M I L U J E M   SVOJU   M A M I N K U

 image

Medzi moju rodinku patrí ešte moja sestrička Annička - jej dcéra Sang.Tiež si neviem predstaviť bez nich život tak ako oni bez nás. Ako vedia plakať keď odchádzame do Blavy a potom prídeme a ani vonku nechcú ísť, lebo vedia, že som po operácii. Hlavne tá moja Ann. Veľmi ich milujem a nerobila by som nikdy rozdiely medzi ľudmi a zvieratmi.Láska je dôležitá a TÚ  my máme na rozdávanie.

Tak to je moja veľká rodina ... sú aj iný,ktorý tu patria :-(

                  

                                     SANG                                            ANN

                                                  image                    image                      image                                   

 image                                   

 

 

 

         "Tato stránka je podporována službou WebLahko.sk ." Ďakujeme

 

 

                                     

 

 

TOPlist